آراد برندینگ
خانه / حوله نوزادی / خرید اینترنتی حوله نوزادی با قیمت ارزان

خرید اینترنتی حوله نوزادی با قیمت ارزان

خرید اینترنتی حوله نوزادی با قیمت ارزان توسط مجموعه زرین ساپ در این سایت اینترنتی عرصه می گردد. حوله های نوزادی با قیمت های متنوع عرضه می گردد. کیفیت بالای این محصول موجب تغییر قیمت و گرانی این نوع حوله نشده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

تولید حوله نوزادی با کیفیت

حوله های نوزادی از مهم ترین و ضروری ترین لوازم کودک و سیسمونی کودک می باشد که کیفیت آن بسیار مهم و قابل توجه می باشد. حوله های نوزاد و کودک بهتر است در رنگ سفید و تک رنگ انتخاب گردد چرا که حوله های طرح دار و رنگی ممکن است پس از شستشو رنگ بدهند و زبر شوند. به همین جهت اغلب حوله های نوزاد در رنگ سفید تولید می گردد.

خرید اینترنتی حوله نوزادی با قیمت ارزان

حوله تن پوش نوزادی

حوله های نوزادی نوعی از حوله ها می باشند که بیشتر در نوع ابعادی به فروش می رسند. تجربه ثابت کرده حوله های پانچو و تن پوش در نوزادی استفاده نمی گردد و بهتر است حوله های پانچو و تن پوش را بعد از سن ۳ الی ۴ ساگی برای کودکان خریداری نمایید. حوله نوزادی در نوع ابعادی شامل یک کلاه می شوند که بدن کودک را به طور کامل تحت پوشش قرار دهند.

خرید اینترنتی حوله نوزادی با قیمت ارزان

خرید حوله نوزادی ارزان

خرید حوله های نوزادی به صورت اینترنتی بسیار مقرون به صرفه می باشد. چنانچه قصد خرید اینترنتی حوله نوزادی با قیمت ارزان را به صورت عمده داشتید کافیست با ما تماس حاصل نمایید تا بهترین ها را در اختیارتان قرار دهیم.

کافیست یکبار کیفیت محصولات ما را بسنجید تا مشتری همیشگی و ثابت ما شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761  
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید انواع حوله کودک

قیمت خرید انواع حوله کودک

قیمت خرید انواع حوله کودک و نوزاد با توجه به نوع و کیفیت آن تعیین …