آراد برندینگ
خانه / حوله بچه گانه / قیمت حوله بچه گانه و نوزاد طرح دار ایرانی

قیمت حوله بچه گانه و نوزاد طرح دار ایرانی

قیمت حوله بچه گانه و نوزاد طرح دار ایرانی

قیمت حوله بچه گانه و نوزاد طرح دار ایرانی با توجه به کیفیت و اندازه آن از سطح متغیری برخوردار می باشد. حوله بچه گانه و نوزاد طرح دار ایرانی را می توانید از طریق این سایت اینترنتی خریداری نمایید و از تخفیفات ویژه مجموعه بهره مند شوید.

قیمت حوله بچه گانه و نوزاد طرح دار ایرانی

قیمت حوله بچه گانه و نوزاد طرح دار ایرانی

قیمت حوله بچه گانه و نوزاد طرح دار ایرانی براساس چه معیارهایی مشخص می شود؟ آیا حوله های ایرانی بیشتر خرید و فروش می شوند یا مدلهای خارجی محبوب تر از محصولات داخلی هستند؟
حوله های بچه گانه تنوع طرح و رنگ بالایی دارند و طبیعتا تولیدکنندگان آن نیز چه در داخل کشور و چه خارج از ایران، بیشتر است. از این رو قیمت گذاری روی این حوله ها چندان کار راحتی نیست و بایستی شاخصه های زیادی را در نظر گرفته و طبق آن تعیین نرخ نمود. بعنوان مثال یکی از این شاخصه ها، مدل حوله بچه گانه است که بایستی مشخص شود. در زیر، دو مورد از اصلی ترین انواع حوله بچه گانه را با یکدیگر بررسی می کنیم تا با نحوه قیمت گذاری آنها نیز آشنا شویم.

تولید حوله بچه گانه دخترانه

تولید حوله بچه گانه دخترانه

حوله های بچه گانه ای که برای دختران تولید می شوند، خیلی بیشتر از محصولات پسرانه مورد اقبال قرار می گیرند. دلیل آن هم اولا گرایش بالای دختران به خرید حوله می باشد و ثانیا چگالی مصرف دختران نسبت به پسران بالاست؛ در واقع اگر یک فرزند پسر در سال ۱ حوله تهیه کند، این عدد در فرزند دختر به ۲ و حتی بعضا ۳ می رسد. از این رو استقبال از حوله بچه گانه دخترانه بالاتر از همتای خود می باشد.

تولید حوله بچه گانه دخترانه

حوله های دخترانه در مدل های بی شماری مموجود می باشد. این نوع از حوله ها از تنوع رنگبندی و طرح بندی بی شماری برخوردار می باشند. حوله های دخترانه در طرح های شاد و گلدار بیشتر تولید می گردند زیرا این نوع از طرح ها را دختران بسیار می پسندند.

خرید حوله بچه گانه پسرانه

خرید حوله بچه گانه پسرانه

در مقابل، حوله های پسرانه نیز توانسته اند رقابت خوبی را در بازار به نام خود ثبت کنند. این حوله ها اغلب از شخصیت های کارتونی محبوب پسران برای تنوع طرح و رنگ استفاده می کنند و طبیعتا با توجه آنها مواجه می شوند. کیفیت حوله پسرانه نیز همانند حوله دخترانه متناسب با نیاز مصرف کنندگان، قابل تغییر است. بطور کلی حوله پسرانه نیز مصرف خوبی دارد و می تواند در بازارهای مختلفی حتی در صادرات به فروش خوبی برسد.

خرید حوله بچه گانه پسرانه

خرید حوله بچه گانه پسرانه با توجه به نوع و کیفیتی که دارند با قیمت های بسیار ارزان و باورنکردنی صورت می گیرد. این نوع از حوله ها را می توانید با قیمتی ارزانتر از همه جا از مجموعه زرین ساپ به صورت آنلاین و اینترنتی خریداری نمایید و از خریدی که داشته اید لذت ببرید. حوله بچه گانه پسرانه تفاوت قیمتی آنچنانی با حوله های دخترانه ندارند و هر دو در نگاه کلی در یک رنج قیمت هستند.

قیمت حوله بچه گانه ایرانی

قیمت حوله بچه گانه ایرانی

حال که با دسته های اصلی حوله بچه گانه آشنا شدیم، می توانیم بگوییم که هر کدام از این مدلها تعدد مدل بالایی داشته باشند یا جامعه هدف بیشتری را در بر بگیرند، در امر فروش موفق ترند و طبیعتا قیمت آنها نیز درخور تغییرات فراوانی خواهد شد. در خصوص حوله های ایرانی و غیر ایرانی نیز باید گفت ورود حوله های خارجی به بازار ایران کتمان پذیر نیست؛ لکن قدرت محصولات ایرانی آنقدر بالا هست که بتواند در مقابل محصولی مثل حوله بچه گانه ترک قد عَلَم کند. علی ایّ حال توصیه می شود جهت بهره مندی از قیمت های مناسب و نیز خدمات پس از فروش، حتما از محصولات ایرانی خرید نمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761  
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حوله تن پوش بچه گانه ارزان

بهترین مارک حوله تن پوش بچه گانه

زرین ساپ به عنوان بهترین مارک حوله تن پوش بچه گانه همواره بهترین و درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.