آراد برندینگ
خانه / حوله تبلیغاتی / عرضه کننده مستقیم حوله تبلیغاتی در تبریز

عرضه کننده مستقیم حوله تبلیغاتی در تبریز

حوله تبلیغاتی در تبریز و تولید آن به زمان های قدیم باز میگردد و در شرکت های امروزی تولید مختلف حوله علاوه برتولید حوله های معمولی، تولید حوله های تبلیغاتی نیز باب شده است.

حوله تبلیغاتی در تبریز

حوله تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی

بازتاب محصولات و تبلیغ کالاها به عنوان رکن اصلی تجارت شناخته می شود. به همین دلیل بخش زیادی از تولید کنندگان و فروشندگان بیش از نصف در آمد خود را صرف این امر می کنند.
در بازار رقابت بسیار فشرده است و محصولات از نظر کیفیت تفاوت چندانی با هم ندارند و بهترین راه برای تشویق مشتریان و فروشندگان برای خرید محصولاتشان، هدیه دادن به آنها است ، برخی از کالاها نظیر سررسید، جاکلیدی، خودکار و… مانند هدایای دم دستی یا همان اشانتیون طبقه بندی می شوند.
با گذر از هدایای دم دستی که اکثر صاحبان کار های اقتصادی با آن آشنایی دارند و از آنها برای جلب نظر استفاده میکنند، نیاز به کالاهایی با ویژگی¬ های خاص می¬باشد.
حوله یکی از لوازم شخصی است که به دلیل استفاده روزانه و همچنین دوام زیاد و ماندگاری طولانی مدت آن نسبت به سایر کالاها، تبلیغ بر روی آن میتواند باز دهی قابل توجهی داشته باشد.

حوله تبلیغاتی در تبریز

حوله تبلیغاتی در تبریز

اصول کارخانه حوله تبلیغاتی در تبریز  به شرح زیر است:

  • کیفیت مثال زدنی
  • تنوع بالا
  • صادرات
  • کمک به تولید داخلی

از جمله شهرهای پرقدرت در صنعت نساجی و منسوجات شهر تبریز است. در این شهر حوله هایی تولید و عرضه می شوند که هم از لحاظ کیفیت و هم تنوع و مدل، بسیار ایده آل و سطح بالایی را دارا میباشند. شرکت هاو تولیدی هایی که در این منطقه با تولید حوله فعالیت میکنند، بیشتر از سایر شهرها می باشند و حتی تهران نیزبرای تامین اکثریت نیازهای خود ازتبریز کمک میگیرد.پس روی تبریز از نظرقدرت صنعنت و اقتصاد می توان حساب باز کرد و این راهم نباید فراموش کرد که امروزه اکثرا مشتریان خارجی که برای صادرات وارد ایران میشوند نیز بصورت مستقیم از این شهر اقدام به خرید عمده می کنند.
همانطور که گفتیم صنعت بافت حوله در تبریز از گذشته های دور تا به الان رایج بوده و این امر دلیل وجود کارکنان کارکشته و مجرب در کارخانه های تبریز است. وجود وسایل بروز و ماشین آلات پیشرفته روز دنیا و حضور کارکنان مجرب با تجربه در شرکت های تولید حوله های تبلیغاتی تبریز باعث این شده که تبریز به بزرگترین مرکز تولید حوله های صادراتی در ایران تبدیل شود وسالانه نیز جایگاه خود در بازار های بین المللی در جهان بالاتر میبرد و توانسته محصولات ایرانی را به تمام جهانیان معرفی کند.
از دلایل کیفیت بالای حوله های تبلیغاتی تبریز صادرات حوله ها به خارج از کشور است. این شرکت ها در تلاشند تا نام ایران را که با افتخار بر روی این حوله ها درج میشوند در سطح جهانی بدرخشند و جمله کالای بی کیفیت ایرانی را از زبان ها حذف کنند به جرعت میتوان گفت که پرچم دار صادرات حوله تبلیغاتی به خارج از کشور تبریز است.
بیشترخریداران حوله های تبلیغاتی تبریز کشور ترک زبان مانند ترکیه،آذربایجان و… می باشند زیرا علاوه بر کیفیت بالای محصولات و سهولت در حمل و نقل و جابجایی محصولات،شباهت سلایق مردم این مناطق نقش مکملی در این ارتباطات و خریدوفروش ها دارد.
بیشترین تعداد کارخانه تولید حوله های تبلیغاتی در این شهر واقع است که علاوه بر اینها بزرگترین کارخانه جات تولید حوله در خاورمیانه نیز شناخته میشوند.
بیشتر تیم های ورزشی داخلی برای سفارش حوله های تبلیفاتی مرتبط با تیم خودشان با این کارخانه جات قرار داد امضاء میکنند و تبلیغات مورد نظر خودرا بر روی آن چاپ میکنند.
جدا از بخش ورزش شرکت های ارتباطی مانند ایرانسل،همراه اول،شاتل و… برای هدیه تبلیغاتی به مشتریان دائم خود حوله های تبلیغاتی را همراه با نام شرکت ها و نام تجاری خود هدیه میدهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761  
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چاپ تبلیغات روی حوله با قیمتی استثنایی

تولیدی حوله تبلیغاتی دستی با بهترین کیفیت در تبریز

تولیدی حوله تبلیغاتی در تبریز، آیا بهترین کیفیت و بافت را در محصولات خود ارائه …