آراد برندینگ
خانه / حوله حمام / خرید حوله حمام | بزرگ ترین بازار فروش حوله حمام در کشور

خرید حوله حمام | بزرگ ترین بازار فروش حوله حمام در کشور

باید گفت یکی از ضروری ترین نیاز های ما که  در طول هفته بارها از آن استفاده می کنیم حوله حمام است. به طبع یکی از دلایل ما برای خرید حوله حمام، سلیقه است که ویژگی هایی چون رنگ آن را در بر می گیرد، اما از آنجایی که این وسیله در لوازم بهداشتی ما جای می گیرد پس باید به نکاتی در خرید آن توجه کنیم به خصوص که در حال حاضر گاه آن را به عنوان یک هدیه در مراسمات به عنوان هدیه به افرادی مانند عروس و داماد در نظر می گیرند. پس باید با شناخت کافی این هدیه را انتخاب کنیم.

خرید حوله حمام | بزرگ ترین بازار فروش حوله حمام در کشور

خرید حوله حمام

خرید حوله حمامبدون شک برای شما هم پیش آمده است که برای خرید حوله حمام به بازار رفته باشید و با دیدن حوله های متنوع در رنگ های مختلف و سایز های متنوع نتوانید تشخیص دهید که کدام حوله مناسب شماست و باید کدام حوله و تن پوش را انتخاب کنید. و برایتان سوال پیش بیاید که آیا حوله ماندگار خوبه؟ یا ماندگاری آن زیاد هم مهم نیست و فقط باید یک حوله شیک و زیبا را انتخاب کنیم به خصوص که اگر بخواهیم از آن برای حمام یا استخرهای عمومی استفاده کنیم. ما به شما کمک می کنیم که در انتخاب حوله و تن پوش مناسب خود بدانید که باید به چه نکاتی توجه کنید، مثلا:

 1. باید حوله و تن پوش شما وزن مناسبی داشته باشد
 2. جنسی که حوله از آن تولید شده است
 3. بلندی
  و کوتاهی حوله و تن پوش حمام که بستگی به مورد استفاده شما دارد،مثلا حوله بلند عمدتا برای بعد حمام و کوتاه را جهت خشک کردن دست و صورت خریداری می
  کنند

بزرگ ترین بازار فروش حوله حمام در کشور

بزرگ ترین بازار فروش حوله حمام در کشوردر ایران انواع حوله در طرح های بسیار متنوع و سایز های مختلفی برای همه جور سلیقه ای تولید می شود. علی رغم حوله های چینی و حوله تن پوش ترک که در بازارهای ایران فراوان هستند شاید بهترین مارک حوله تن پوش ایرانی باشد که در کارخانه های خودمان تولید می شود. نمونه آن حوله ارس تبریزی است که با کیفیت بسیار بالایی در ایران تولید می شود. شاید بتوان بزرگترین بازار فروش حوله در ایران را مربوط به حوله ی تمام پوش و حوله ی عروس و داماد که آن را در جهیزیه عروس قرار می دهند اشاره کرد که نسبت به دیگر حوله ها فروش آن ها بسیار بالاست و علاوه بر فروشگاه ها شما می توانید در وسایل دست فروشان نیز به وفور این حوله ها را مشاهده کنید.

فروشنده بهترین مارک حوله حمام

فروشنده بهترین مارک حوله حماماز قرن هجدهم که حوله به شکل نوین تولید می شود پیشرفت بسیاری کرده است و روز به روز زیباتر و بهداشتی تر می شود. حوله از واژه های فارسی – ترکی است که به معنای خواب خو می باشد، ولی چون در زبان استانبولی حرف خ وجود نداشت آن را حولی می گفتند. نام دیگر حوله تن پوش در زبان فارسی پیرامون است. اگر به بازار فروش حوله حمام مراجعه کنید فروشندگان بهترین مارک های این حوله را چیزی بین ۳۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ هزار تومان به فروش می رسانند. برای مثال: قیمت حوله برق لامع چیزی بین ۴۵۰۰۰ تا ۵۵۰۰۰ تومان است که بسیار هم مرغوب است و سهمی نیز در صادرات حوله ایران نیز دارا می باشد، قیمت حوله تن پوش رویال،قیمت حوله پالتویی لایکو و قیمت حوله تن پوش گلبافت نیز نسبت به نوع چینی آن تفاوتی ندارند ولی بسیار الیاف آن مرغوب تر است که قیمت های آن از ۲۰۰۰۰ تومان به بالاتر شروع می شود.

نمایندگی پخش حوله حمام

نمایندگی پخش حوله حمامدر حال حاضر تولیدکننده های حوله حمام در کنار فروش حوله حمام به ایجاد نمایندگی هایی در سراسر ایران اقدام کرده اند که روند خریداران را بسیار ساده تر و راحت تر کرده است. این نمایندگی ها به صورت اینترنتی نیز خدمات ارایه می دهند. هم این نمایندگی ها و هم خرید و فروش اینترنتی سهم بزرگی در معاملات خارج از کشور و صادرات حوله ایرانی داشته است. تولید کندگان ایران همواره تلاش می کنند تمام نیازها و سلایق خریداران ایرانی و خارجی خود را مد نظر قرار دهند. با توجه به بازار رقابتی حال حاضر دنیا نیز تولیدکنندگان ما کیفیت الیاف محصولات خود را روز به روز بالاتر می برند و سعی دارند علیرغم کیفیت بالاتر، قیمت حال حاضر خود را کاهش و یا در صورت عدم امکان آن را ثابت نگه دارند. برخی از این نمایندگی ها نیز با طرح های قرعه کشی همواره خریداران را تشویق می کنند که به سمت خرید محصول و حوله ایرانی بروند که این امر نیز در سال های اخیر تاثیرات بسیار خوبی داشته است.

قیمت عمده حوله حمام در کشور

قیمت عمده حوله حمام در کشوربازار حوله و تن پوش در ایران قیمت های ثابتی ندارد، اما غالبا قیمت های آن را تولیدی حوله در تهران تعیین می کند. الگوی حوله تن پوش بچه گانه و بزرگسال نیز در ایران و خارج ایران متفاوت است. ما در ادامه به برخی قیمت های حوله با برندهای معروف و مختلف اشاره می کنیم:

 • قیمت خرید حوله استخری بین ۴۰۰۰۰ تا ۷۰۰۰۰ است
 • قیمت ست حوله عروس و داماد ترک گرانتر است و از حدود ۱۰۰۰۰۰۰ به بالاتر شروع می شود
 • سایت حوله پارادایس نیز قیمت هایش را از ۱۰۰۰۰۰ به بالا عنوان کرده است
 • حوله تن پوش بچه گانه ترک قیمت هایی از ۷۰۰۰۰ به بالاتر دارد
 • حوله تن پوش بچگانه برق لامع مرغوب نیز چیزی در حدود ۷۰۰۰۰ به بالاست

البته توصیه می شود برای خرید حوله حمام آن را از نمایندگی های مجاز که بدون واسطه حوله حمام را از تولیدکننده به خریدار به فروش می رسانند مراجعه کنید و حوله ای را تهیه کنید که الیاف آن تمام پنبه باشد که بهترین نوع حوله حمام است، به خصوص برای افرادی که پوستشان به برخی الیاف ها حساسیت دارد و باعث خارش و تاول پوستشان می شود.

فروشگاه معتبر حوله حمام به قیمت درب کارخانه

فروشگاه معتبر حوله حمام به قیمت درب کارخانهگاه خریدار قصد خرید و فروش حوله حمام را دارد و قصدش از خرید مصرف شخصی نیست، پس در این صورت باید به دو نکته توجه کند، یکی کیفیت محصول تا بتواند خریداران خود را از محصول راضی نگه دارد و بتواند تعداد آن ها را بیشتر کند و دیگری که ممکن است برای خرده فروشان از اهمیت بیشتری برخوردار باشد قیمت محصول است تا بتواند با فروش آن سود بیشتری کسب کند. برای این منظور می تواند یا از طریق سایت های تولیدکننده حوله حمام با آن ها ارتباط برقرار کند یا می تواند به کارخانه مراجعه کند و با حذف دلالان، مستقیم از کارخانه حوله و تن پوش های درخواستی خود را به قیمت بسیار کمتری خریداری کند و آن ها را در بازار فروش به دست مصرف کننده برساند. خرید حضوری از درب کارخانه به تعداد محدود به هیچ وجه توصیه نمی شود زیرا هزینه رفت و برگشت و برخی هزینه های اضافی نیز را باید متحمل شوید که در نهایت قیمت نهایی خریدتان بسیار بیشتر می شود.

عرضه مستقیم حوله حمام در کشور

عرضه مستقیم حوله حمام در کشورکارخانه هایی که به خرید و فروش حوله حمام می پردازند اکثرا تمام مراحل تولید حوله را خود به صورت خودکفا انجام می دهند، به این صورت که پنبه ساخت حوله و تن پوش ها را نیز خود تولید می کنند. اما گاهی برخی کارخانه ها ترجیح می دهند نخ های پنبه ای را آماده تهیه کنند. کارخانه های تولیدکننده حوله و تن پوش حمام معمولا برای عرضه مستقیم محصول خود یک مدیر فروش و کارشناسانی را به کار می گیرند و در کنار آن ها سایت هایی را راه اندازی می کنند که با استفاده از هر دوی آن ها به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش محصولات خود می پردازند. مسلما خرید مستقیم علاوه بر اینکه با صرفه تر است، می توانیم نیز مطمین باشیم که محصول اصل به دست ما رسیده است. برای خرید شخصی و جزیی نیز می توانیم از وب سایت هایی که این تولیدکنندگان ایجاد کرده اند نیز خرید خود را با قیمت پایینترانجام دهیم.

سایت خرید و فروش حوله حمام

سایت خرید و فروش حوله حمامدر حال حاضر با توجه به رقابت تولیدکننده ها در فروش حوله حمام و خرید و تمایل بیشتر مردم به حوله حمام، تولید کننده ها اقدام به ساخت سایت هایی برای فروش انواع حوله های تولیدی خود کرده اند تا هیچکدام از خریداران خود را از دست ندهند، زیرا برای بسیاری از خریداران خرید حضوری با توجه به مسافت یا از طریق واسطه ها و تحمل هزینه اضافی امکان پذیر نیست. خرید اینترنتی حوله تن پوش بچه گانه و بزرگسال از این سایت ها بسیار ساده است و قیمت آن ها نیز پایینتر از فروشگاه های عرضه حوله حمام است. به این صورت که وارد سایت فروش تولیدکننده حوله حمام می شوید، سپس وارد قسمت خرید حوله و انتخاب حوله مورد نظر خود می شوید. در این سایت ها می توانید سایز حوله درخواستی خود یا حتی رنگ آن را نیز به سلیقه خود انتخاب کنید، همچنین جنس الیاف و دیگر توضیحات را به صورت کامل در کنار هر محصول می توانید مشاهده کنید. در آخر پس از تکمیل خرید خود و ارسال مشخصات و آدرس خود و نیز پرداخت هزینه آن، حوله درخواستی خود را به سادگی درب منزل خود تحویل بگیرید.

تولید کنندگان برتر حوله حمام

تولید کنندگان برتر حوله حمامخوشبختانه در سال های اخیر صنعت کشور ما در زمینه ساخت انواع حوله ها با توجه به نیاز مردم پیشرفت زیادی کرده است و تولیدکنندگان ما در حال حاضر علاوه بر فروش حوله حمام و تن پوش های آن در ایران توانسته اند، حوله های ایرانی را به بسیاری از کشورها صادر کنند و قسمتی از ارز وارداتی ایران را به فعالیت خود اختصاص دهند. آن ها علاوه بر رنگ و سایز، کیفیت آن ها را از بهترین الیاف ایرانی تهیه می کنند و از این حیث نیز تنوع دارند. برخی از الیافی که تولیدکننده های برتر کشور ما حوله و تن پوش های خود را از آن ها می سازند عبارتند از:

 • از جنس پنبه
 • از جنس ساتن و ابریشمی
 • از جنس پشم مصنوعی
 • جنس های پنبه ای و ارگانیک
 • حوله های پشمی ارگانیک
 • حوله های از جنس نایلون
 • حوله های از جنس بامبو
 • و حوله های از جنس میکروفیبر

حراجی حوله حمام

حراجی حوله حمامکشور ما علی رغم پیشرفت چشمگیری که در صنعت انواع حوله داشته است سعی می کند قیمت محصولات خود را به خصوص حوله های پر مصرف مانند حوله های کوچک که اغلب در روز بارها از آن ها برای خشک کردن دست و صورت استفاده می کنیم حفظ کند و از افزایش قیمت ها جلوگیری کند. گاه مشاهده می کنیم که حوله تن پوش ارزان قیمت نیز در بازار وجود دارد که این ارزانی و حراج می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. گاه تولیدکننده ها نیز محصول خود را در بازار خرید و فروش حوله حمام به صورت قیمت عمده عرضه می کنند و به فروش می رسانند. و برخی مواقع نیز برای حفظ قیمت و تعادل بازار این کار را انجام می دهند. گاه نیز بالا و پایینتر بودن قیمت حوله و تن پوش های حمام به دلیل کیفیت الیاف استفاده شده در آنان است که مسلما حوله های با قیمت پایین تر از الیاف هایی با کیفیت پایینتر تولید شده اند. پس همیشه ارزانی و حراج یک محصول دلیل بر باصرفه بودن خرید ما نیست و برای یک خرید مناسب باید گزینه های دیگری را که بیان کردیم را مد نظر قرار دهید.

خریدار حوله حمام در سایز های متنوع

خریدار حوله حمام در سایز های متنوعیکی از نکاتی که  باید به طور ویژه در خرید حوله حمام به آن توجه کنیم سایز حوله و تن پوش است، زیرا بنا به دلیل استفاده باید به خرید آن بپردازیم طبیعتا حوله تن پوش بچه گانه با بزرگسال فرق می کند. همیشه سعی کنید حوله ای را خریداری کنید که در آن راحت باشید و بلندی آن با بلندی کمر شما تطابق داشته باشد. معمولا تولیدکننده ها اندازه حوله ها را برای سه حالت تولید می کنند

 • حوله هایی که بدن شما را تا مچ پا می پوشانند.

این حوله ها مخصوص بعد از استحمام هستند. همچنین این حوله و تن پوش ها مخصوص روزهای سرد نیز هستند، چون تمام بدن شما را پوشانده اند و گرم نگه می دارند

 • حوله و تن پوش هایی که تا ران شما هستند.

اگر شغل شما به گونه ای است که هر روز باید یک دوش فوری بگیرید و زیاد در حمام نمی مانید این حوله مخصوص شماست. این حوله بدن شما را کمتر می پوشاند و در نتیجه همه ی بدن شما را گرم نمی کند

 • حوله هایی که تا زانوی شما را می پوشانند.

کمی سبک تر هستند که اگر شما به آب درمانی یا چشمه ها می روید می توانید این حوله ها را خریداری کنید.

صادرکننده رنگ بندی های مختلف حوله حمام

صادرکننده رنگ بندی های مختلف حوله حمامرنگ ها در انتخاب یک محصول نقش مهمی دارند، رنگ حوله هم این گونه است به خصوص که برخی آن ها را در حمام آویز می کنند. رنگ بندی های مختلف در فروش حوله حمام سبب شده است که کشور ما در صنعت رنگ بندی الیاف هم پیشرفت کند و خودکفا شود و از حالت رنگزنی سنتی که از گذشته در ایران رایج بود خارج شود.یکی از ویژگی های مناسب رنگ برای تن پوش ها به خصوص برای حوله این است که در اثر آب یا شستشو رنگ خود را از دست ندهد و تغییر رنگ ندهد. صادرکنندگان رنگبندی این رنگ ها را با درجه حرارت معین به الیاف های مورد نیاز وارد کرده و آن ها را رنگ می کنند.برخی رنگ ها آرامش خاصی به ما می دهند پس نیاز است مرحله آخر تولید حوله را که رنگزنی آنان است را مهم بدانیم و از رنگ های زیبا و آرامشبخش در تولید آن ها استفاده کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761  
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید سرویس حوله نوزاد

فروش حوله بچه گانه در انواع مختلف

فروش حوله بچه گانه به صورت عمده توسط مجموعه زرین ساپ انجام می گیرد. این …

9 دیدگاه

 1. SpoingAffigo tomar cialis yahoo http://apriligyn.com

 2. Theows http://www.alevitrasp.com Each followed its own beliefs and ways of dealing with disease and healing the sick but they all had much in common. Hemewhob

 3. levitra mas alcohol generic levitra online

 4. Prednisone During fetal life prostaglandins and low oxygen tension maintain the ductus arte riosus.

 5. plaquenil and weight gain Levitra Se Necesita Receta Medica Xxsexq

 6. prednisolone dose for allergic reaction when will cialis become generic Dgegvy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.